معرفي نرم افزار اس ام اس پنل

معرفي كوتاه از نرم افزار اس ام اس پنل

SMSPanel یک نرم افزار اینترنتی جهت ارسال، دریافت و مدیریت پیام کوتاه از طریق سرورهای اپراتور مخابرات و تحت قوانین شرکت ارتباطات سیار می باشد. شما می تواند توسط این نرم افزار با سرعت بسیار بالا ( بیش از 10 هزار پیامک در دقیقه ) پیام های کاری، اطلاع رسانی و تبلیغاتی خود را به دست مخاطبین مورد نظرتان برسانید. SMSPanel نرم افزار برگزیده کشور در نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال میباشد که موفق به اخذ مجوزها و تاییدیه های فنی و قانونی از مراجع ذیصلاح کشور گردیده است که عبارتند از :
● گواهی ثبت نرم افزار از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال به شماره 10/266 به تاریخ 1390/2/13
● گواهی تایید فنی نرم افزار از شورای عالی انفورماتیک کشود به شماره 204223 به تاریخ 1390/1/30
در این کاتالوگ آنلاین سعی شده است که شما را با قابلیت ها و توانائی های این نرم افزار آشنا نماییم. شما می توانید با مراجعه به بخشهای مختلف سایت از جمله بخش امکانات و آموزش نرم افزار با عملکرد هر کدام از ماژولها بصورت فایل متنی و فیلم آموزشی آشنا شوید. SMSPanel دارای دو نسخه پایه و کامل می باشد. نسخه پایه دارای کلیه امکانات لازم جهت ارسال و دریافت پیامک می باشد و نسخه کامل علاوه بر امکانات نسخه پایه یکسری خدمات نرم افزاری را بر بستر SMS در اختیار شما می گذارد. جزئیات بیشتر و اطلاعات کاملتر در زیر آمده است.

در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد محصول یا سایر موارد لطفا با واحد بازرگانی نوژن طراحان تماس حاصل فرمایید:
تلفن و فکس : 34203183 (026)   |   همراه : 09121620769 ( غفاریان)

یکی از روشهای تبلیغاتی نوین استفاده از پیام کوتاه و ارسال آن به دو روش منطقه ای و ارسال بر اساس پیش شماره های فعال است. نوژن طراحان این آمادگی را دارد که بر اساس تعرفه های مصوب شده و با توجه به جدول ذیل اقدام به ارسال پیام های تبلیغاتی بصورت انبوه نماید.

1- به مبالغ فوق مبلغ 5% به عنوان مالیات بر ارزش افزوده اضافه میگردد.
2- لازم به ذکر است که برای پیامهای ارسال شده در این روش امکان گزارشگیری نیز وجود دارد. این گزارش بعد از 14 روز و توسط اپراتور مخابرات ایران ارائه میگردد.
3- حداقل تعداد سفارش جهت ارسال انبوه پيام هاي تبليغاتي 10000 پيامك مي باشد.
4- امكان ارسال براساس کد پستی های مربوط به هر شهر
» برای محاسبه قیمت، از طریق فرم زیر اقدام نمایید

قيمت كل 5% ماليات قيمت تعداد پيامك درخواستي